09:00 – 19:00

Çalışma Saatleri

Adres

Meşrutiyet Cad. 14 / 16 Kızılay

0 312 419 41 40

09:00 – 19:00

Çalışma Saatleri

Adres

Meşrutiyet Cad. 14 / 16 Kızılay

0 312 419 41 40

Sanal Tur

joyland-sanal-tur

Joyland Oyun Salounu

360 Sanal Tur Responsive ( Mobil Uyumlu)

İncele
Hemen Başvur
eryaman-hastanesi-sanal-tur

Özel Eryaman Hastanesi

360 Sanal Tur Responsive ( Mobil Uyumlu)

İncele
Hemen Başvur
evren-koleji-sanal-tur

Evren Koleji

360 Sanal Tur Responsive ( Mobil Uyumlu)

İncele
Hemen Başvur
dunya-ticaret-merkezi-sanal-tur

Dünya Ticaret Merkezi

360 Sanal Tur Responsive ( Mobil Uyumlu)

4m medya 360 Sanal Tur

360 Sanal Tur ile Alakalı Bilmeniz Gereken İlk Konu Ziyaretçileriniz Mekanınıza Teşrif Etmeden Online Olarak HD Kalitede Gezdirme Olanağı Sağlarsınız. Diğer Adı 3D Gezinti Olarak Bilinir, Kişiler Maus ve Klavye Yordamıyla Mobil Telefon ve Masaüstü Bilgisayarlardan Oradaymış Hissi İle Gezinti Yapabilir.Açık ve Kapalı Alan Fark Etmez Sanal Tur Kameranın Çekim Alanına Giren Tüm Alanlarda Oluşturulabilir. 360 Virtual Tour İngilizce Tabiri ile Hayatımıza Girmiş Son Yılların En İyi Fotoğraf Teknolojisidir. Ayrıca Mekanınızı Panaromik Fotoğraflayarak Tek Pozda Tüm Alanın Görüş Açısına Kavuşabilirsiniz.
Sanal Tur ile Alakalı Tüm Merak Ettiklerinizi 0312 419 41 40 Numaralı Telefonlardan Öğrenebilirsiniz.

Çoklu Ekran Destekli
Kullanıcılar masaüstü yada dizüstü bilgisayarlarının yanı sıra tablet, akıllı telefon gibi mobil cihazlardan da, işletim sistemi fark etmeksizin sanal tur uygulamalarını çalıştırabilirler. ( Responsive )

Daha Kaliteli Görüntü
Normal bir fotoğraf karesinde ışık farkı karanlık ve aydınlık yüzey arasında fazla olur. Sanal Tur uygulamalarında kullanılan pozlara ayarları fotoğraflardaki ışık patlamaları ve kararmaları.

Bağlantılar ve Açıklamalar
Sanal tur uygulamasının istenilen herhangi bir yerinde ziyaretçilere daha fazla bilgi vermek amacıyla resim, video, ses, metin gibi eklemeler ve istenirse diğer sayfalara bağlantılar yapılabilir.

Dünya’ya Açılın
Oluşturulan sanal tur tüm dünya tarafından kullanılan Google Maps, Google Earth ve 360Cities gibi platformlara eklenerek daha fazla kişinin sizden haberdar olması sağlanır.

360 Sanal Tur
360 Sanal tur açık havalı ve kapalı mekânlarınızın en etkin ve verimli tanıtım yoludur.

Ziyaretçilerinize gezilen alandaymış hissi verir. 360 derece gezinti yapmalarını mümkün kılar.

Ziyaretçilerinizin sanal tur çekimi yapılmış alanlar arasında kesintisiz geçişler ile dolaşmalarına olanak verir.

Sade bir fotoğrafın veremeyeceği derinlik, hazırlanan küresel fotoğraflar içerisinde mevcuttur. Mekan içerisinde fareniz ile tıkla sürükle şeklinde
üç boyutlu olarak gezebilmeniz mümkün olmaktadır. Arzu edilen alanlar arasında yerleştirdiğimiz yön işaretlerine tıklayarak geçişler yapılabilmektedir.

360 derece panoramik görüntüler ile mekanlarınızı hedef kitlenize oradaymış hissi vererek açabilir sizi tercih etmeleri için gerekli nedenleri görsel olarak da paylaşabilirsiniz.

Hazırladığımız sanal geziler içerisine yerleştirilebilen firma logonuz, ilgili alan yada eşyalar ile ilgili metinler, bilgi notları yada resimler ile sanal turunuz zenginleştirilebilmektedir. Bu şekilde hazırlanan sanal gezi bir web sayfası gibi içerikli olarak da sunulabilmektedir.

Panorama tanıtım yöntemi ile otel, özel okul, özel hastane, emlak, restoran, toplantı, tatil köyü ve eğlence alanları gibi çok çeşitli iş kollarına ait mekan tanıtımları yapılabilmektedir.

4m Sanal Tur, profesyonel ekibi ile hizmetinize hazırdır.

Sanal Tur’un Avantajları Nelerdir?
Satışlarınızı, rezervasyonlarını, tanıtım faaliyetlerinizi bu eşsiz ve çok güçlü pazarlama ve sunum sistemi sayesinde artırın…

Eski ve yorgun web sayfanıza yeni bir soluk getirin; teknolojik üstünlüğünüzle sektörde fark yaratın. Eğer web sayfanız yoksa da hiç endişe etmeyin, SANAL TUR teknolojiyle size eşsiz bir Web Sitesi hazırlayalım.

Konuklarınız sizin tarifinize gerek kalmaksızın bütün tesistop_banner123 hakkında detaylı bilgi ile gelerek tanıtım sürecinizi hızlandırsınlar ve bir tanıtım zinciri şeklinde bu uygulamayı çevrelerine de tanıtsınlar.

Tesisinizi internet ortamından bütün müşteri ya da müşteri adaylarınıza Sanal Tur şeklinde gezdirerek rakipleriniz ile aranızda fark yaratın, sektördeki konumunuzu perçinleyin.

Tur Şirketlerine tanıtımınızı daha kolay yapın tesisinize ayrı bir prestij ve eşsiz bir imaj kazandırın.

Hedef müşterilerinize kendi alanınızdaki gelişmeleri ve yenilikleri zahmetsizce tanıtın, hem değerli zamanınızdan hem de harcamalarınızdan tasarruf edin.

Uzaktaki müşterilerinizin kolaylıkla mekânınızı gezmelerini sağlayın, müşteri portföyünüzü genişletin müşterilerden gelecek istek ve önerilerden de ilham alarak kendinizi yenileyin.

Gerçekten tesisinizi görerek ve beğenerek gelen gerçek müşteriyle tanışın; rezervasyonlarınız, satışlarınız daha hızlı ve kolay olsun.

Top