09:00 – 19:00

Çalışma Saatleri

Adres

Meşrutiyet Cad. 14 / 16 Kızılay

0 312 419 41 40

09:00 – 19:00

Çalışma Saatleri

Adres

Meşrutiyet Cad. 14 / 16 Kızılay

0 312 419 41 40

Web Tasarım

Ajans olarak kusursuz hizmet sunulması, devrim yaratacak fikirlerin ortaya konulması ve güvenli bir web sitesinin tasarlanması ciddi anlamda önemlidir. Web yazılım yapılırken araştırma,analiz, planlama, yazılım süreci ve proje sunumu gibi ayrıntılar dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. İnternet ortamında çalışan web tabanlı projelerin ortaya çıkarılmasında uzman desteği önemlidir ve görsel açıdan zengin olan ancak kullanıcın gözünü yormayan bir web sitesinin ortaya çıkarılması da uzmanlık gerektirir.

Web sitesine günün her saatinde kesintisiz olarak erişilebilmesinin de önemi büyüktür. Bu nedenle teknolojik altyapısı güçlü olan tasarım firmaları ile iletişim kurulmalıdır. Web sayfası dizaynı  gerek firmalar gerekse kişiler için önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Günümüzde, internet ortamında olmayan firmaların başarıya ulaşmalarının zor olduğu da inkar edilemez bir gerçekliktir. Bilişimi takip ederek firmaların kurumsal kimliği ile doğru orantılı olarak geliştirilen web siteleri, her ülkede yaşayan potansiyel müşterilere ulaşmanın en önemli yolu olmuştur. Firmalar, kurumsal kimliklerini web ortamına taşıyarak kendi tanıtımlarını gerçekleştirmelidir. Ayrıca firmaların web sitesi kurma zorunluluğunun bulunduğu da bilinmelidir.

Mobil Uyumlu Tasarımlar (Responsive)

Web sayfanız çağımızın mobil gereksinimlerini karşılamıyorsa teknolojinin gerisindeyse artık revize edilme vakti gelmiş demektir.

Top